maandag, 10 augustus 2015 12:34

Lid worden?

Wat leuk dat je interesse hebt om lid te worden van onze prachtige vereniging! Harry Muurman is onze ledenadministrateur en hij is graag jouw eerste aanspreekpunt. 

Daarnaast vind je op onze website ook nog de nodige informatie, onder het kopje 'Leden'. Zo staat er het één en ander uitgelegd over het lidmaatschap, maar ook iets over de contributies. En daarnaast vindt je er het inschrijving- en machtigingsformulier. Kijk op onze website en heb je verder nog vragen over een eventueel lidmaatschap? Dan kun je altijd persoonlijk contact opnemen met Harry.

Contactgegevens ledenadministratie

Harry Muurman

Langewold 24

9642 EM Veendam

Tel. 0598 - 62 34 27 of 06 - 15 20 93 21

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Lees 2356 keer