zaterdag, 30 september 2017 23:28

Vergeet niet de namen door te geven voor de kantinedienst!!!

Afgelopen week is het roosterschema voor de kantinedienst rondgestuurd onder de trainer(s) en leider(s). Het betreft het schema tot aan de winterstop. Tijdig de namen doorgeven, stelt ons in de gelegenheid een instructieavond te organiseren. Het is daarom belangrijk dat wij uiterlijk 12 oktober alle namen binnen hebben. Als vereniging hebben wij te maken met bepaalde wet en regelgeving. Alleen al om die reden is het handig dat je weet wat wij van jou verwachten en minstens zo belangrijk, wat jezelf kunt verwachten. Het schema is met de nodige zorg samengesteld. We streven er voortdurend naar om de belastbaarheid per team te beperken. Als de namen op 12 oktober niet doorgegeven zijn, zijn wij genoodzaakt zelf en indeling te maken. Als team wordt je dan verantwoordelijk dat er die dag ook daadwerkelijk barbezetting is. Vergeet daarom niet tijdig de namen door te geven!

Het bestuur.

 

Lees 510 keer